Yükselen Değer Büyükçekmece ve Avrupa Yakasının En Büyük Spor Eğlence Merkezi.

Arazi üzerinde bulunan, 2 tane açık ve 2 tane kapalı manej (binicilik), 3 kapalı, 4 açık kort (sert zemin), kapalı spor salonu (basketbol ve voleybol), futbol sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, anaokulu ve organizasyonlar (kır alanı, havuz başı ve kapalı salonlar) ile üyelerimize hizmet vermekteyiz. Kulübümüzün misyonu, üyelerimize, ailelerine ve özellikle İstanbul yaşamına fark katmaktır.

Bu farkı, İstanbul’da bir Dünya kulübü ortamında, Dünya standartlarında ki tesislerinde, kaliteli ve deneyimli eğitim kadrosu ile sağlamaktadır.
Sporu bir yaşam biçimi olarak kabul ederek, sporun ve sporcunun gelişimine katkıda bulunmak, söz konusu sporcuların gelecekte Türkiye’yi temsil edecek sporcular olarak yetişmesinde rehberlik etmektir.

Gelişen dünya sporuna bağlı olarak hizmet verdiğimiz branşlarda, zamana ayak uyduracak, önüne geçebilecek gelişim programları uygulamak ve var olan akademik eğitim sistemi içerisinde yapılabilecek en iyi spor eğitimini verip, Dünya çapında sporcular yetiştirmektir.